Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn
Pracownik Działu Sprzedaży / Back Office

Belight Sp. z o.o.
Raszyn
praca stacjonarna
5643 dni temu

Ogłoszenie numer: 56200, z dnia 2009-02-10

Prężnie rozwijający się producent i dostawca opraw oświetleniowych - Belight Sp. z o.o. siedziba w Raszynie k. Warszawy www.belight.com.pl zaprasza do współpracy. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • telefoniczny kontakt z kontrahentami i budowanie trwałych relacji
  • telefoniczna prezentacja i sprzedaż produktów firmy
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych i faktur VAT
  • wprowadzanie zamówień do systemu i nadzór nad dokumentami związanymi ze sprzedażą
  • Wymagania

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w sprzedaży
  • zaangażowanie i entuzjazm
  • sumienność i odpowiedzialność
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektryki
  • znajomość MS Office
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • przyjazną atmosferę pracy