Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownik działu serwisu maszyn budowlanych

EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
wielkopolskie, Komorniki k/Poznania
praca stacjonarna
4900 dni temu

autoryzowany dealer maszyn budowlanych - Terex, Bomag poszukuje osoby na stanowisko

Komorniki k/Poznania

Zadania:
  • organizacja i dysponowanie serwisem
  • przyjmowanie,obsługa,fakturowanie zleceń/własny program serwisowy/
  • kalkulowanie ofert
  • konsulting klienta
Wymagania:
  • obsługa komputera przynajmniej na poziomie MS Office
  • podstawowa znajomość budowy i eksploatacji maszyn i sprzętu budowlanego
  • dyspozycyjność
  • pozytywne nastawienie do klienta
  • umiejętność radzenia sobie w warunkach stresu
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

Mile widziana:

  • doświadczenie / praktyka w naprawach/przeglądach sprzętu budowlanego
  • podstawowa znajomość technicznego j. angielskiego ew.niemieckiego.
Oferujemy:
  • stałą pracę od zaraz w dynamicznie rozwijającej się  firmie
  • szkolenia w kraju i za granicą

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.