Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik działu R&D

Pyrylandia Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5464 dni temu

Ogłoszenie numer: 79527, z dnia 2009-11-02

Firma działająca w branży radiokomunikacyjnej zatrudni pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pomoc przy opracowywaniu i realizacji projektów w dziale badań i rozwoju;
  • sporządzanie dokumentacji;
  • prowadzenie korespondencji;
  • obsługa zapytań (telefoniczna, e-mail, w firmie i u klienta);
  • praca w pełnym wymiarze godzin 8:00 – 16:00;

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie - najlepiej techniczne;
  • znajomość oprogramowania CAD 2D (np. AutoCad) i 3D (np. Solid Works);
  • znajomość zagadnień radio i telekomunikacyjnych, elektrycznych, mechanicznych;
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych, pakiet biurowy OpenOffice;
  • znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki);
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • chęć podnoszenia kwalifikacji, kreatywność;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności (szkolenia, kursy, seminaria);