Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Działu Punkt Obsługi Klienta, Kasjer, Sprzedawca Działu: rowery, góry, sporty wodne, forma

DECATHLON REDUTA WARSZAWA
Warszawa
praca stacjonarna
5965 dni temu

Ogłoszenie numer: 44775, z dnia 2008-05-30

DECATHLON - Lokalizacja: Warszawa ; Ilość pracowników: 300 - http://www.decathlon.com.pl W Decathlon pracuje aktualnie 29 tys. osób w 25 krajach na świecie, które realizują 4 miliardy Euro obrotu rocznie. Jako europejski lider zarówno dystrybucji (340 sklepów o powierzchni od 200 do 12 000 m2 na kontynencie europejskim, amerykańskim i azjatyckim) jak i projektowania/produkcji artykułów sportowych (poprzez marki własne – Quechua, Tribord, Domyos, Inesis, Kipsta, Geologic, Kalenji, Decathlon Cycle) grupa kontynuuje swój dynamiczny rozwój na całym świecie. Poszukujemy pasjonatów sportu, energicznych i odpowiedzialnych, którzy pragną uczestniczyć w przygodzie rozwoju naszej firmy w Polsce

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Opis stanowiska dla Pracownika POK i Kasjera: obsługa kasy fiskalnej, informowanie klientów o usługach dostępnych w sklepie, umiejętność słuchania i rozmowy z klientem, zapewnienie wysokiej jakości i sprawności obsługi przy kasie, w razie potrzeb pomoc w sprzedaży i pracy nad ekspozycją Opis stanowiska dla Sprzedawcy: profesjonalna obsługa klienta, pomoc klientom przy zakupie artykułów sportowych ( doradztwo techniczne), przygotowywanie towarów do sprzedaży, praca nad ekspozycją, przygotowywanie akcji handlowych.

Wymagania

  • uprawiania sportu
  • umiejętności profesjonalnej obsługi klienta
  • kultury osobistej
  • dynamizmu w działaniu
  • inicjatywy i elastyczności
  • entuzjazmu i zaangażowania w pracę
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności do pracy popołudniami oraz/lub w weekendy
  • Oferujemy

    Możliwość rozwoju zawodowego oraz rosnącą odpowiedzialność związaną z coraz szerszym zakresem obowiązków – sportową atmosferę pracy – szkolenia – atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie Premie, dodatki: 0-20% po okresie próbnym Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin.