Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łęczyca
Pracownik działu przygotowania produkcji

KAMPMANN POLSKA Sp. z o.o.
Łęczyca
praca stacjonarna
6442 dni temu

Ogłoszenie numer: 26877, z dnia 2007-02-28

KAMPMANN jest międzynarodowym, odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem działającym w branży ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Obecnie firma KAMPMANN poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Łęczycy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łęczyca

Nr Ref.: PRA

Opis stanowiska

• przygotowywanie i wystawianie dokumentów produkcyjnych • opracowywanie przesłanych zleceń produkcyjnych • omawianie terminów produkcyjnych z brygadzistami działów i działem przygotowania produkcji w centrali firmy w Lingen • ścisła współpraca z działem wysyłki i przyjęcia towaru w zakresie terminów

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne • dobra znajomość niemieckiego • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie • stałą umowę o pracę z wynagrodzeniem około 3.000 złotych brutto