Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
PRACOWNIK DZIAŁU POMOCY TECHNICZNEJ BOK

Open-E Poland Sp. z o.o.
Bytom, Bytom/Gliwice
praca stacjonarna
6028 dni temu

Ogłoszenie numer: 42830, z dnia 2008-04-17

Firma Open-E zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla systemów typu NAS i iSCSI.

Miejsce pracy: Bytom, Bytom/Gliwice

Nr Ref.: BOK1

Opis stanowiska

Lubisz informatykę, ale nie jesteś programistą? Rozmowa w języku angielskim sprawia Ci wiele przyjemności? Chciałbyś realizować swoją pasję na co dzień i dostawać za to pieniądze? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!!!! Do obowiązków pracownika będzie należeć: • telefoniczny i pocztowy kontakt z klientami, • rozwiązywanie problemów związanych z obsługą produktów firmy Open-E, • tworzenie i udoskonalanie dokumentacji produktu.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy: • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, • zdolności interpersonalne i negocjacyjne, • umiejętności pisania dokumentacji, • umiejętności pracy w zespole, • dociekliwości. Cieszylibyśmy się jeszcze bardziej, gdyby kandydat: • znał zagadnienia administracyjne systemów Linux i Unix, • znajomość zagadnień administracyjnych domen Microsoft Windows • znał język niemiecki.

Oferujemy

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, • ciekawą pracę w młodym, zgranym zespole, • dostęp do nowoczesnych technologii, • styczność z najnowszymi trendami w ogólnie pojętej informatyce.