Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Działu Obsługi Klienta

Old Town Apartments Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6443 dni temu

Ogłoszenie numer: 26143, z dnia 2007-02-05

Firma zajmuje sie wynajmem apartamentów na zasadzie hotelowej na warszawskiej Starówce.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Obsługa gości (zakwaterowanie, wykwaterowanie, pomoc podczas pobytu) - Rezerwacje telefoniczne i internetowe - Koordynacja pracy personelu technicznego - Praca w dni powszednie w stałych godzinach: 9.00-17.00

Wymagania

- Student/ka studiów zaocznych, lub absolwent/ka - BIEGŁA znajomość języka angielskiego - drugi język obcy mile widziany - obsługa komputera (MS Office, poczta e-mail) i sprzętu biurowego - łatwość nawiązywania kontaktów - mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

- praca w młodym zespole - stała pensja + premia uznaniowa