Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Prudnik
Pracownik działu obsługi klienta

Fabryka Mebli Prudnik
Prudnik
praca stacjonarna
5011 dni temu

Ogłoszenie numer: 131714, z dnia 2011-01-28

Nasza firma należy do grupy steinhoff international.
Zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych.

Miejsce pracy: Prudnik

Opis stanowiska

  • telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • opracowywanie zleceń sprzedażowych i zgłoszeń reklamacyjnych

Wymagania

  • doskonała znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie.
  • umiejętności interpersonalne i dobre podejście do klienta
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera ( pakiet office)

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych