Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik Działu Marketingu

HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5632 dni temu

Ogłoszenie numer: 57094, z dnia 2009-02-13

od 2000 r. działa na rynku polskim jako oddział niemieckiego przedsiębiorstwa, liczącego sobie już blisko 30 lat. Firma jest dystrybutorem kabli i przewodów oraz osprzętu kablowego i narzędzi do obróbki kabli do różnych branż i zastosowań. Od roku 2006 HELUKABEL Polska dołączyła do prestiżowego grona GAZEL BIZNESU, skupiającego najprężniej działające przedsiębiorstwa na rynku polskim. HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Działania PR w mediach elektronicznych i drukowanych
  • Koordynacja i organizacja spotkań z Klientami w Firmie i poza Firmą
  • Obsługa magazynu marketingowego (fizycznie oraz w systemie proAlpha)
  • Aktualizacja stron katalogowych na stronie www
  • Tworzenie i uzupełnianie baz danych
  • Przygotowywanie wysyłki płyt CD i katalogów
  • Zamawianie wizytówek, pieczątek, gadżetów reklamowych itp.
  • Obsługa stoisk targowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w Dziale Marketingu
  • Praktyczna znajomość MS Word i MS Excel
  • Umiejętność redagowania krótkich notatek prasowych / internetowych
  • Zdolności organizacyjne, zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie: Umowa o pracę, pełen etat
  • Premie uznaniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • Regularne i terminowe wypłaty