Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
PRACOWNIK DZIAŁU MAGAZYNU I OBSŁUGI KLIENTA

TG Instalacje Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5841 dni temu

Ogłoszenie numer: 48194, z dnia 2008-08-18

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje do Filii w Bydgoszczy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: 48194

Opis stanowiska

  • zarządzanie magazynem,
  • wprowadzanie zamówień do systemu magazynowego,
  • prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta,
  • wystawianie dyspozycji do sprzedaży,
  • wystawianie faktur VAT,
  • Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • obsługa komputera, znajomość środowiska Windows,
  • mile widziana znajomość branży instalacyjno-grzewczej,
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę środowiska pracy.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.