Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Pracownik Działu Logistyki

Galwano-Technika
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6653 dni temu

Ogłoszenie numer: 21139, z dnia 2006-06-30

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do francuskiej grupy Electropoli. Zajmujemy się obróbką powierzchniową detali. W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej o powierzchni ponad 20.000 m2 posiadamy 9 nowoczesnych linii lakierniczych i galwanicznych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- przygotowywanie planów spedycji - bezpośredni kontakt z klientami - kontrola wysyłek - awizowanie dostaw - wykonywanie czynności na bieżąco zlecanych przez przełożonego

Wymagania

- ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CZESKIEGO na poziomie komunikatywnym - wykształcenie wyższe - biegła obsługa komputera - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B