Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Pracownik Działu Logistyki

PROMAL COATINGS Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
4884 dni temu

Ogłoszenie numer: 138950, z dnia 2011-03-03

Firma istniejąca od 1993 r., o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, wyłączny dystrybutor w Polsce  znanych w świecie koncernów chemicznych oferujących farby ciekłe, proszkowe i specjalne do zastosowań przemysłowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Piaseczno

Nr Ref.: PDLOG

Opis stanowiska

  • gospodarka magazynowa w zakresie dokumentacji (przyjęcia, wydania, przesunięcia);
  • realizacja zamówień wewnętrznych i tworzenie dokumentów sprzedażowych (faktur sprzedaży i faktur korygujących);
  • bieżąca współpraca z przewoźnikami/kurierami: koordynacja transportu (krajowego i zagranicznego) od producentów i do klientów w ramach generalnych umów (tworzenie listów przewozowych);
  • przeprowadzanie remanentów;
  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości: sprzedażowych (faktury zakupu, sprzedaży, duplikaty, korekty) i magazynowych (PZ, WZ, RW, PW).

Wymagania

  • dokładność, systematyczność, odpowiedzialność, samodzielność;
  • gotowość do przyswajania wiedzy o produktach;
  • znajomość komputera oraz umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE i podstawowych aplikacji biurowych;
  • wykształcenie odpowiednie do realizacji stawianych na danym stanowisku celów i zadań (preferowane minimum średnie);
  • znajomość programu magazynowo-sprzedażowego SUBIEKT będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną korespondencję e-mailową i rozmowy telefoniczne będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę: 1. na okres próbny 3 m-ce, 2. na czas nieokreślony),
  • motywujące formy wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + premia);
  • czas pracy: poniedziałek-piątek w godz. 8.00-16.00.