Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik Działu Księgowości i Kredytów- pomoc

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź
praca stacjonarna
4969 dni temu

Ogłoszenie numer: 127314, z dnia 2010-12-08

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 493) istnieje od 2002 roku. Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i Warszawie. Obecnie poszukujemy pracownika do pomocy dla Działu Księgowości i Kredytów w Firmie zajmującej się sprzedażą urządzeń elektrotechnicznych.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: SOL/10/12

Opis stanowiska

- księgowanie wyciągów

- wystawianie not odsetkowych

- porządkowanie dokumentacji

- proste prace biurowe

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie (najlepiej kierunkowe)

- znajomość zasad księgowania

- dokładność

- bardzo dobra organizacja pracy

- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

- mile widziane studentki zaoczne

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość przejęcia przez pracodawcę- użytkownika