Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNEGO

NOCLAF SP Z O.O.
mazowieckie, Kostowiec k. Nadarzyna
praca stacjonarna
5265 dni temu

Ogłoszenie numer: 89520, z dnia 2010-02-16

Producent mebli, spółka z o.o.

Miejsce pracy: mazowieckie, Kostowiec k. Nadarzyna

Opis stanowiska

  • Dekretacja i ewidencja dokumentów źródłowych
  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • Prowadzenie ewidencji majątku trwałego
  • Przygotowywanie płatności (bankowość elektroniczna)
  • Wystawianie faktur VAT
  • Komunikacja z klientami
  • Obsługa programu zarządzającego magazynem i produkcją
  • Prace administracyjne

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości (min. 2 lata),
  • znajomość zasad pełnej księgowości,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość programuRaks),
  • dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • mile widziane osoby mieszkające w okolicy

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy