Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik działu kontoli jakości

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6214 dni temu

Ogłoszenie numer: 31779, z dnia 2007-07-25

Zajmujemy się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/ROK/KJ

Opis stanowiska

kontola procesu i produktu w warunkach produkcyjnych, przeprowadzanie audytów wewnętrznych na produkcji, analiza danych pomiarowych, nadzorowanie i inicjowanie dziłań korygujących w produkcji

Wymagania

sprawność fizyczna (czynności niekiedy wymagające siły), gotowość do pracy w systemie ciągłym (4 brygadowym), mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym z wdrożonym systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000, znajomość branży tworzyw sztucznych oraz podstawowe uprawnienia elektryczne będą dodatkowym atutem. Mile widziani absolwenci techników. Miejsce pracy: Rokietnica k. Poznania