Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Pracownik Działu Kadr i Płac

TMR Plastics Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4250 dni temu

Ogłoszenie numer: 247275, z dnia 2012-12-07

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa kadrowa 120 osób
  • Sporządzanie list płacy
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS
  • Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
  • Przygotowywanie raportów (rotacja, stan wykorzystania urlopów itd.)

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Płatnik
  • Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność, lojalność, odpowiedzialność i komunikatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny