Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik działu kadr i płac w dziale księgowości

Pro-Mar SA
Poznań
praca stacjonarna
5033 dni temu

Ogłoszenie numer: 116573, z dnia 2010-10-04

Pro-Mar SA

Firma produkcyjno-handlowa zaliczająca się do grona liderów w branży metalurgicznej, zatrudni od zaraz - w siedzibie firmy w Poznaniu, osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS,
  • przygotowanie i weryfikacja listy płac,
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa wszystkich pracowników Spółki,
  • kontrola przepływu dokumentacji kadrowej,
  • audyt istniejących procesów kadrowych i tworzenie procedur,
  • księgowanie wyciągów bankowych,

Wymagania

  • wykształcenie – min. średnie, mile widziane - ekonomiczne
  • dobra znajomość obsługi komputera ( programy kadrowe i księgowe)
  • kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku,
  • duże zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy, rzetelność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość obsługi programu Płatnik.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia uznaniowa