Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracownik działu IT i Serwisu

ViDiS S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4901 dni temu

O nas

Nasza firma jest wyłącznym na rynku polskim dystrybutorem urządzeń audiowizualnych znanych światowych marek. Produkty z naszej oferty sprzedajemy poprzez sieć dealerów, z którymi budujemy partnerskie relacje handlowe. Partnerstwo jest też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole, dzięki czemu lubimy zarówno naszą pracę jak i wspólną zabawę. Od października 2010 roku jesteśmy spółką giełdową notowaną na rynku NewConnect, a część z nas stała się także akcjonariuszami firmy. Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek nowych technologii, DOŁĄCZ do NAS. Być może to właśnie Ty jesteś odpowiednią kandydatką lub kandydatem na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

O Tobie

  • jesteś studentem / studentką studiów zaocznych, wieczorowych lub ostatnich lat studiów dziennych
  • interesujesz się nowymi technologiami i jesteś biegły w obsłudze sprzętu IT i A/V od strony software i hardware
  • lubisz coś rozkręcić, zobaczyć jak działa, naprawić
  • znasz dobrze system Windows i podstawowe aplikacje z nim związane
  • posługujesz się j. angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację
  • lubisz nowe, różnorodne zadania
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

Nie szukamy osoby przebojowej, ale pewnej swojej wiedzy oraz takiej, która chce czerpać satysfakcję ze wspierania innych.

Oczekujemy, że:

  • będziesz dbał, aby komputery w firmie pomagały, a nie przeszkadzały
  • zadbasz, aby wyjątkowe sytuacje nie odbiły się na działaniu firmy
  • pomożesz w serwisie przy obsłudze prostych zgłoszeń
  • zadbasz, aby drobne usterki nie irytowały innych pracowników

Przykładowe zadania które na Ciebie czekają:

  • przygotowanie i serwis komputerów
  • usuwanie problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników
  • zadbanie o poprawne działanie serwerów i sieci komputerowej w firmie
  • dopilnowanie poprawności wykonania kopii bezpieczeństwa
  • zdiagnozowanie usterki i naprawa np. ekranu projekcyjnego
  • pomoc przy złożeniu nowego biurka do działu księgowości

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • premię za dobre wyniki
  • dodatki socjalne
  • satysfakcjonującą pracę w młodym, 30-osobowym zespole
  • kontakt z nowymi technologiami
  • elastyczne podejście do potrzeb pracownika
W swojej ofercie dopisz koniecznie następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)".