Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Pracownik Działu Handlowego

Extreme-Club Centrum Turystyki Aktywnej
Gdańsk
praca stacjonarna
5669 dni temu

Ogłoszenie numer: 57748, z dnia 2009-02-05

Firma Extreme-Club jest liderem na rynku organizacji: kampanii promocyjnych, imprez firmowych, imprez integracyjnych z wykorzystaniem takiego sprzętu jak: Quady, samochody terenowe, paintball, motorówki, skutery wodne, kula zorbingowa, itp.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych,
  • koordynacja wysyłek i działań logistycznych,
  • koordynacja i obsługa imprez.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i oferowania produktów,
  • wykształcenie średnie/ preferowane wyższe,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stałą pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju,
  • wysokie premie uzależnione od wyników pracy.