Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

ELPIGAZ Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6438 dni temu

Ogłoszenie numer: 24711, z dnia 2006-11-30

Firma Elpigaz to liczący się na rynku polskim i za granicą dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie gazowych układów zasilania samochodów. Elpigaz istnieje od 1996 r. Specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży bogatego asortymentu związanego z samochodowymi instalacjami gazowymi LPG i CNG

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki: - obsługa klientów w zakresie sprzedaży (rynek krajowy i zagraniczny); - budowa odpowiednich relacji z klientami; - wystawianie dokumentów sprzedaży.

Wymagania

Nasze oczekiwania: - minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku; - wykształcenie minimum średnie (znajomość pakietu MS OFFICE); - bardzo dobra znajomość języka angielskiego; - prawo jazdy kat. B; - sumienność, dokładność, samodzielność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy: - zatrudnienie w firmie o uregulowanej pozycji w branży; - umowę o pracę; - stałe wynagrodzenie; - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.