Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik działu handlowego

TEAM-PLAST SP.Z O.O.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4929 dni temu

TEAM-PLAST Sp. z o.o.

Fabryka Okien i Drzwi „Team-Plast" działa na rynku już od ponad 8 lat. Jesteśmy producentem stolarki PVC w oparciu o profil VEKA i stolarki ALU, a także o system YAVAL.

Zadania:
  • pozyskiwanie klientów
  • przyjmowanie zamówień
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • realizacja celów handlowych
  • monitorowanie płatności
  • raportowanie pracy

Miejsce pracy: Stradomia Wierzchnia 88a, 56-500 Syców (około 50km od Wrocławia na trasie do Warszawy)

Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • operatywność
  • ukierunkowanie na realizację zadań
  • umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność i przyjazne nastawienie do klienta
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

Kandydatom spełniającym powyższe wymagania oferujemy życzliwe, poparte konkretną pomocą przyjęcie przez współpracowników, świadomość współuczestniczenia w tworzeniu nowych, ciekawych i ważnych projektów, stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do szeroko pojmowanych efektów pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)