Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO lub SPRZEDAWCA -KASJER

INTERSHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6502 dni temu

Ogłoszenie numer: 22801, z dnia 2006-09-27

INTERSHOE

INTERSHOE to firma handlowa posiadająca sieć sklepów obuwniczych we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz w Krakowie. Pracę na stanowisku SPRZEDAWCA-KASJER oferujemy we wrocławskich centrach handlowych: Auchan, Galeria Dominikańska, Korona, D.H.Monopol

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy w biurze, a także na stanowisku sprzedawca-kasjer w głównych centrach handlowych Wrocławia

Wymagania

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY: - język angielski lub/i włoski - ukończone studia o kierunku ekonomicznym - dyspozycyjność - doświadczenie zawodowe - umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych - prawojazdy kat. B SPRZEDAWCA KASJER: - wykształcenie minimum średnie - obsługa kasy fiskalnej oraz komputera - dyspozycyjność (szczególnie w weekendy) - doświadczenie zawodowe w handlu - umiejętność pracy w grupie - mile widziana znajomość języków obcych