Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Żywiec Gazownik Żywiec
Pracownik ds. Technicznych

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Żywiec
praca stacjonarna
1579 dni temu

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 190 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracownik ds. Technicznych – umowa na czas określony z tytułu zastępstwa
(Oddział Zakład Gazowniczy w Zabrzu, Gazownia w Żywcu)

Nr ref: PSGCS.ZZLR.210.317.20

Miejsce świadczenia pracy: Żywiec

Zakres zadań:
  • wspieranie innych pracowników przy realizacji zadań związanych z użytkowaniem infrastruktury gazowej,
  • realizacja zadań związanych z ewidencją majątku sieciowego,
  • pomoc przy przygotowaniu oceny stanu technicznego sieci gazowej,
  • współpraca przy prowadzeniu analiz związanych z eksploatacją sieci gazowych,
  • aktualizacja i archiwizacja danych o majątku sieciowym, zdarzeniach i pracach na nim realizowanych,
  • współpraca przy prowadzeniu gospodarki i ewidencji środków ochrony indywidualnej i użytkowanych urządzeń wykorzystywanych w eksploatacji sieci gazowej,
  • współpraca przy wydawaniu warunków przyłączenia, zawieraniu umów przyłączeniowych do 10m3/h do istniejącej sieci oraz prowadzenie ich rozliczania.
Nasze oczekiwania:
  • pożądany rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziane: dobra znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci dystrybucyjnych, prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • nastawienie na realizację zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.