Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Ds. Przekazywania Dokumentów

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6572 dni temu

Ogłoszenie numer: 21700, z dnia 2006-07-19

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy na w/w stanowisku w pełnym wymiarze godzin.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Prz/Dok

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej znanej firmy usługowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku Pracownik ds. Przekazywania Dokumentów. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: -rozwożenie dokumentów między jednostkami organizacyjnymi firmy, -rejestracja i archiwizacja dokumentów, -obsługa komputera, -wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego, Jest to praca od 01.08.2006 na pełen etat od poniedziałku do piątku. Jest to praca w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę o pracę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika.

Wymagania

- posiadanie Prawa Jazdy kat B i własnego samochodu (firma zwraca koszty użytkowania samochodu), -znajomość pakietu MS Office, -znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, -min. średnie wykształcenie; -umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, -bardzo dobra organizacja pracy, -szybkość w działaniu.

Oferujemy

Stawkę brutto 10 za godzinę pracy plus ryczałt za samochód.