Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. pozyskiwania funduszy UE

BAUTECH Sp.z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
3384 dni temu

Ogłoszenie numer: 686279, z dnia 2015-05-11

Czołowy producent i dostawca systemów posadzek przemysłowych poszukuje Pracownika do pozyskiwania funduszy z UE wspierających bieżącą i inwestycyjną działalność firmy (od przygotowania wniosku, podpisania umowy, aż do wypłaty ostatniej transzy dofinansowania)

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Analiza dostępnych programów finansowych
  • Opracowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie wraz z kompletną dokumentacją aplikacyjną
  • Obsługa bieżących kontaktów z instytucją udzielającą dofinansowania
  • Udział w rozliczeniu finansowym projektu
  • Bieżąca realizacja zadań finansowo księgowych

Wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu podobnych obowiązków
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Determinacja w realizacji postawionych celów
  • Umiejętność planowania czasu pracy
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, otwartość na nowe wyzwania
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Mile Widziane Prawo jazdy kat. B