Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRACOWNIK DS. OSOBOWYCH I PŁAC

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5667 dni temu

Ogłoszenie numer: 55026, z dnia 2009-01-09

Wiodąca polska firma kosmetyczna

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

- Prowadzenie spraw dotycząceych płac oraz naliczanie zasiłków z ubezpieczenia społecznego, - Obsługa spraw pracowniczych.

Wymagania

- ok. 2-letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku, - studia ekonomiczne, - dobra znajomość prawa pracy, prawa podatkowego (podatek dochodowy od osób fizycznych), prawa z zakresu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, - dobra znajomość MS Office (Word, Excel), - umiejętnośc obsługi programów: Płatnik ZUS, e-PFRON, programy kadrowe i płacowe, - mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy

- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w solidnej firmie oraz przyjaznym zespole