Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Administrator Floty Gliwice
Pracownik ds. Obsługi Transportu

LINK Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
2072 dni temu

LINK Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie k. Warszawy jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm transportowych w Polsce. Od 30 lat oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe na terenie Polski i Europy . W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków
  • prowadzenie baz ewidencji opon, kart paliwowych, wyposażenia taboru
  • administrowanie systemem opłat drogowych
  • obsługa procesu usuwania awarii pojazdów
  • analiza rynku pod kątem nowym produktów
  • raportowanie
Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • roczne doświadczenie w pracy
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
Mile widziane
  • znajomość budowy pojazdów
  • znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zmianowy system czasu pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia merytoryczne oraz w zakresie obsługi programów komputerowych