Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik lotniska

    Praca.pl   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek bagażu. Obsługa maszyn transportowych. Zarządzanie niebezpiecznymi towarami. Kategoryzacja bagażu.
  • Sprzedawca / Sprzedawczyni Aelia Duty Free

    Lagardere Duty Free Sp. z o.o.   Kraków, Lotnisko Balice, ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta; Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar; Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie;
  • Referent ds. obsługi pasażerskiej

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Będziesz odpowiadać za obsługę Pasażerów w Executive Lounge oraz saloniku VIP: dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług i najwyższy standard obsługi pasażerów Premium, dbanie o estetykę przestrzeni Usług Pasażerskich Premium, Executive Lounge oraz VIP, rejestrowanie pasażerów w...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. Obsługi Naziemnej

LS Airport Services S.A.
Warszawa, Lotnisko Chopina
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
403 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Lotnisko Chopina

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową. Obsługujemy rejsy pasażerskie, prywatne, biznesowe, wojskowe, rządowe oraz samoloty i ładunki cargo.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • obsługa naziemna samolotów na płycie lotniska
  • załadunek i rozładunek bagażu, poczty i frachtu
  • obsługa sprzętu handlingowego zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • prawa jazdy kat. B
  • odpowiedzialności, punktualności i dokładności
  • biegłej znajomości języka polskiego – w mowie i piśmie
  • udokumentowana historia zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie
  • zaświadczenie o niekaralności
Co oferujemy?
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • nagrody dla najlepszych pracowników
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • płatne szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinasowanie wypoczynku
  • zniżki na bilety lotnicze dla Pracowników i ich rodzin