Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5874 dni temu

Ogłoszenie numer: 46870, z dnia 2008-07-16

Jesteśmy nowoczesnym call center realizującym politykę pracowniczą opartą o zasadę „fair trade”. Świadczymy usługi w dziedzinach telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta. Pracujemy o stałych porach, na miejscu, oferując produkty i usługi Klientów przez telefon. Dla nas nieważny jest wiek, w naszej firmie pracują również Emeryci i Renciści.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PRACA/07/2008

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów i usług przez telefon w godz. 8-15 lub 15-21
  • Promocja oraz prezentacja produktów i usług

Wymagania

  • Miłe usposobienie
  • Umiejętność poprawnego wysławiania się
  • Wykształcenie min. średnie
  • Zaangażowanie oraz umiejętności zdobywania ludzi

Oferujemy

  • Pewne zarobki
  • Szkolenia
  • Możliwość awansu
  • Miłą atmosferę pracy
  • Wsparcie przełożonych oraz współpracowników
  • Opiekę medyczną