Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Pracownik ds. marketingu

Inco Sp. z o.o.
Toruń, Toruń i okolice
praca stacjonarna
5636 dni temu

Ogłoszenie numer: 65189, z dnia 2009-05-14

Działamy na rynku od 10 lat. Oferujemy paliwa stałe, chemię budowlaną, kruszywa do budowy dróg, grysy do betonów oraz mas asfaltowych. Kładziemy nacisk na profesjonalizm i dokładność działania, szybką i sprawną realizację zamówień, indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność i niezawodność powierzonych nam zleceń. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Toruń i okolice

Opis stanowiska

Prowadzenie działań marketingowych i sprzedaż kruszyw na podbudowę dróg oraz do produkcji.

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie marketingu oraz sprzedaży
  • wykształcenie kierunkowe (marketing)
  • znajomość obsługi komputera
  • duża motywacja do pracy, ukierunkowanie na sukces
  • operatywność, umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • wynagrodzenie do uzgodnienia (podstawa + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • funkcjonalnie wyposażone biuro
  • dobre warunki socjalne
  • przyjazną i rodzinną atmosferę w zespole
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16, w biurze w Toruniu