Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK DS. KADR

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6267 dni temu

Ogłoszenie numer: 30110, z dnia 2007-05-21

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy na 1/2 etatu (z możliwością przejścia za około rok na cały etat) w znanej firmie prowadzącej sieć sklepów w branży odzieżowej, na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KADRY/1

Opis stanowiska

Jest to praca na 1/2 etatu, z możliwością przejścia za około rok na cały etat. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - obsługa programu Płatnik i wyjaśnianie ewentualnych niezgodności z ZUS-em; - wprowadzanie danych do komputerowego systemu kadrowego; - uczestnictwo w prowadzeniu dokumentów kadrowych; - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- doświadczenie w pracy w dziale kadr/personalnym; - umiejętność prowadzenia teczek pracowniczych; - znajomość obsługi programu Płatnik; - znajomość obsługi koputera; - znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi; - samodzielność , dokładność i terminowość, - umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy

Solidne wynagrodzenie i pracę w znanej firmie międzynarodowej.