Pracownik ds. inwentaryzacji

OMS Inventuren GmbH
Warszawa
35,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa zlecenie
praca mobilna
rekrutacja online
4 godz. temu

Inwentaryzacje są przeprowadzane na terenie Polski

Opis stanowiska:

Poszukujemy rzetelnych i odpowiedzialnych osób do pracy przy inwentaryzacjach w sklepach detalicznych na terenie całej Polski. Praca polega na liczeniu towarów za pomocą skanera. Należy liczyć się z częstymi zmianami lokalizacji pracy oraz zakwaterowania, w zależności od bieżących potrzeb projektu.

Stawka:
  • 35 zł brutto za godzinę + dieta 45 zł (za każdy przepracowany dzień)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 35 zł brutto za godzinę.
  • Transport do miejsca pracy na terenie całej Polski zapewniony przez pracodawcę.
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę, dostosowane do zmieniających się lokalizacji projektu.
  • Dzienna dieta w wysokości 45 zł.
  • Szkolenie wprowadzające i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.
Wymagania:
  • Umiejętność szybkiego liczenia i dokładność.
  • Dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski.
  • Gotowość do częstych zmian zakwaterowania i miejsca pracy.
  • Zdolność do pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach.

Jeśli jesteś osobą sumienną, skrupulatną i gotową do podjęcia nowych wyzwań w różnych lokalizacjach w Polsce, zapraszamy do aplikowania.

Poznaj

OMS Inventories sp. z o.o.

OMS Inventuren jest jedną z wiodących firm inwentaryzacyjnych, działającą na rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w realizacji inwentaryzacji w trzech kluczowych sektorach: spożywczym, niespożywczym (non-food) oraz budowlanym (DIY). Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, z którymi utrzymujemy długotrwałe relacje biznesowe.