Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź-Widzew Fotograf Łódź-Widzew
Pracownik ds. fotografowania asortymentu/produktów

Agencja Pracy Czasowej Tempus A
Łódź, Widzew
praca stacjonarna
2858 dni temu
tempus.jpg

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź, Widzew

Zakres obowiązków:
  • Fotografowanie produktów dostępnych na magazynie (branża elektrotechniczna)
Wymagania:
  • znajomość/obycie z zakresu fotografii
  • umiejętność robienia zdjęć
  • gotowość do podjęcia krótkoterminowego zlecenia
  • posiadanie materiałów (portfolio) potwierdzających umiejętność fotografowania
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • pracę po 6/ 8 godzin dziennie przez okres 1/2 miesięcy
  • elastyczny czas pracy możliwość zaplanowania czasu pracy w godzinach 9:00 a19:00
  • firma zapewnia sprzęt i stanowisko pracy
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".