Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
pracownik ds. finansów i administracji

Polskie Biuro REC
Warszawa
praca stacjonarna
6316 dni temu

Ogłoszenie numer: 30952, z dnia 2007-07-03

Regionalne Centrum Ekologiczne na Europę Środkową i Wschodnią jest organizacją o charakterze międzynarodowym, działającą w 17 krajach regionu na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Strona internetowa: www.rec.org.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: prowadzenie księgowości przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów do sponsorów pomoc w tworzeniu budżetów projektów i kontrola wydatków komunikacja z innymi instytucjami w zakresie finansów pomoc w administracji biura

Wymagania

Wymagania: wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub pokrewne) doświadczenie w księgowaniu biegła znajomość angielskiego (w mowie i piśmie) samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy: pełen etat i zatrudnienie w biurze REC w Warszawie pracę w rozwijającej się organizacji międzynarodowej udział w interesujących projektach ochrony środowiska możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia pracy w organizacji