Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik drukarni

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Kórnik, okolice Kórnika
praca stacjonarna
2972 dni temu

Ogłoszenie numer: 1227314, z dnia 2016-08-09

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta z branży poligraficznej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kórnik, okolice Kórnika

Opis stanowiska

  • Obsługa składarko-sklejarki lub sztancy płaskiej,

  • Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy,

  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów,

  • Inne prace zlecone.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze składarko-sklejarki lub w obsłudze sztancy płaskiej,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Mile widziane wykształcenie poligraficzne,

  • Chęci do pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Realną możliwość rozwoju

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 2650 do 3000 brutto + premie)

  • Bezpłatny dojazd z miejscowości: Miłosław, Miąskowo., Brodowo, Środa Wielkopolska, Koszuty, Dolsk, Kotowo, Masłowo, Drzonek, Śrem, Czmoń