Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK DO REALIZACJI PROJEKTU BANKOWEGO

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5837 dni temu

Ogłoszenie numer: 49828, z dnia 2008-09-24

Mocne strony Delta Contact to zespół profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań. Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych kierowników to ludzie, którzy zaczynali u nas pracę jako agenci call center. Od ponad 2 lat realizujemy duże projekty sprzedażowe dla znaczących firm na rynku polskim.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Bank/2008

Opis stanowiska

Pracownikom Projektu Bankowego zapewniamy stałą pracę, przy realizacji ciekawego projektu sprzedażowego, dla lidera bankowości elektronicznej. Jest to bardzo nowatorski projekt polegający na specjalnej promocji kart kredytowych dla wyselekcjonowanych Klientów jednego z największych operatorów sieci komórkowych.

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • ukończone 21 lat
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży kart kredytowych lub innych produktów finansowych
  • dyspozycyjność w godzinach 9-15 od poniedziałku do piątku
  • Oferujemy

  • gwarantujemy stałość pracy
  • stałą umowę zlecenia lub umowy o pracę
  • pakiet profesjonalnej opieki medycznej
  • szkolenie produktowe oraz sprzedażowe
  • podniesienie kwalifikacji