Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica
PRACOWNIK DO OBSŁUGI SERWISU AGD I RTV

SERV-SERWIS SP. Z O.O.
Legnica, Legnica, Opole, Poznań, Wrocław,Będzin, Żory
praca stacjonarna
6340 dni temu

Ogłoszenie numer: 28069, z dnia 2007-04-06

naprawa sprzętu AGD i RTV

Miejsce pracy: Legnica, Legnica, Opole, Poznań, Wrocław,Będzin, Żory

Opis stanowiska

OBSŁUGA PUNKTU SERWISOWEGO SPRZĘTU AGD I RTV, OBSŁUGA KLIENTA, NAPRAWA SPRZĘTU AGD I RTV

Wymagania

WYKSZTAŁECENIE CONAJMNIEJ ZAWODOWE, MILE WIDZIANA UMIEJĘTNOŚĆ NAPRAWY SPRZĘTU AGD RTV, POZYTYWNE NASTAWIENIE DO PRACY Z KLIENTEM

Oferujemy

PRACA W MLODYM I DAJĄCYM MOZLIWOŚĆ ROZWOJU ZESPOLE, MOŻLIWOŚĆ AWANSU, MOZLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY ZE STUDENTAMI NA PODSTAWIE UMOWY ZLECENIE