Najnowsze oferty pracy

  • Animator

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   6 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych; animacji sportowych; animacji scenicznych; animatorów do prowadzenia zajęć fitness; Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec; umiejętność planowania; inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego; łatwość w...
  • Animator Czasu Wolnego / Team Leader

    Lions Entertainment   Grecja, Chalkidiki, Thassos    praca stacjonarna
    umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Opis stanowiska prowadzenie zajęć sportowych np. joga, aqua gym, rzutki; zabawa z dziećmi w mini klubie; prowadzenie wieczornych show, takie jak karaoke lub bingo; bycie wizytówką firmy;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Animator Warszawa
Pracownik do Działu Germańskiego Meetings & Incentives

Mazurkas Travel Biuro Podróży Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4488 dni temu

Ogłoszenie numer: 198578, z dnia 2012-04-02

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:

  • przygotowywanie ofert, prezentacji
  • opracowywanie kosztorysów imprez i projektów
  • koordynacja działań związanych z realizacją imprezy/projektu, począwszy do przygotowania oferty po realizację umowy i ewentualną egzekucję płatności
  • budowanie bazy klientów i opieka nad klientami kluczowymi
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami
  • udział w targach
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu
  • współpraca z dostawcami ( hotele, restauracje etc)

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku MICE
  • doświadczenie w branży turystycznej lub hotelarskiej
  • umiejętność zarządzania relacjami z klientem
  • kreatywność
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność prowadzenia kliku projektów równolegle
  • dyspozycyjność
  • znajomość programu Excel, PowerPoint

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od sukcesów sprzedaży
  • dużą samodzielność w działaniu