Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator ds. Ochrony Fizycznej

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uczestnictwo we wstępnych negocjacjach handlowych w celu ewentualnego tworzenia lub weryfikacji planu ochrony fizycznej obiektu; kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów: odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Dozorca Opolskie
Pracownik do dozoru

Usługi Instalacyjne Włodzimierz Kozera
opolskie, Niemcy
praca stacjonarna
2761 dni temu

Ogłoszenie numer: 1447514, z dnia 2016-12-30

Firma w branży instalacji sanitarnych i grzewczych poszukuje
pracowników do dozoru pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: opolskie, Niemcy

Wymagania

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • samodzielność w pracy
  • pracownicy do dozoru (wymagana znajomość j. niemieckiego)

Oferujemy

  • zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy

Poznaj

Firma wykonuje prace montażowe przy budowie hal stalowych i parkingów naziemnych na terenie Niemiec,

jesteśmy na rynku od 2012 roku.