Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK DO BIURA PROJEKTU

Agencja CAPITAL
Warszawa
praca stacjonarna
4672 dni temu

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla firmy usługowej na stanowisko: PRACOWNIK BIURA PROJEKTU

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr Ref.: BIURO/PROJEKT

Jest to praca  od zaraz w dni robocze od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Pracodawca ma swoją siedzibę w Warszawie.

Obowiązki na tym stanowisku są następujące:

  • planowanie i organizacja działań organizacyjnych mających na celu usprawnienie pracy biura;
  • zarządzanie kalendarzem projektu;
  • bieżące kwestie organizacyjne;
  • zarządzanie repozytorium dokumentów;
  • organizowanie i obsługa spotkań;
  • prowadzenie korespondencji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, minimum licencjat;
  • konieczne doświadczenie w pracach biurowych na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
  • osoba z inicjatywą, dyspozycyjna;
  • dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność logicznego myślenia;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy wsparciu dla zespołu w zakresie prac budowlanych;

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 22 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę i pracę w znanej międzynarodowej firmie.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Agencję Capital.

Treść oświadczenia jest następująca:
"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych Agencji Capital z siedzibą w Warszawie przy ul. Orzyckiej 24 m. 7 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U.z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.