Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK D.S. PROMOCJI MARKI IMP

Delta Contact Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5671 dni temu

Ogłoszenie numer: 56052, z dnia 2009-02-03

Delta Contact hołduje polityce personalnej, opartej na zasadzie „fair trade”. Dbamy o swoją kadrę, oferując atrakcyjny pakiet socjalny i możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń medycznych w ramach indywidualnej opieki. Chętnie zatrudniamy młodych rodziców, a także osoby kontynuujące karierę zawodową. Co roku przeprowadzamy kampanię rekrutacyjną skierowaną do młodych mam. Wiemy, jak ważna jest samorealizacja i satysfakcja zawodowa, dlatego jesteśmy otwarci na osoby powyżej 50. i 60. roku życia. Wzajemny szacunek i uczciwe podejście do pracowników, współpracowników i klientów sprawia, że jesteśmy postrzegani jako świadomy pracodawca i firma przyjazna rodzinie.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: IMP

Opis stanowiska

W związku z pozyskaniem dodatkowych kampanii w wiosennej promocji, jaką realizujemy dla naszego stałego Klienta - lidera w dostarczaniu wydawnictw edukacyjno - hobbystycznych, poszukujemy osób do pracy. Pracując na w.w. stanowisku będziesz odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości informacji dotyczących oferty kolekcji Wydawnictwa IMP, przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta oraz aktywne zachęcanie do prenumerat kolekcji Wydawnictwa

Wymagania

  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty
  • gotowość do pracy w godzinach 15-21 od poniedziałku do piątku oraz od 10 do 18 w sobotę
  • miły głos
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wykształcenie min. średnie
  • poprawna polszczyzna
  • obowiązkowość

Oferujemy

  • stałość zatrudnienia
  • rosnącą stawkę podstawową, za każdą przepracowaną godzinę pracy
  • bardzo atrakcyjny system premiowy
  • nagrody dla najlepszych Pracowników
  • dostępny pakiet profesjonalnej opieki medycznej
  • ciekawą i przyjemną pracę dla jednego z najlepszych dostawców wydawnictw dla Klientów Indywidualnych
  • szkolenia sprzedażowe oraz produktowe
  • stałe wsparcie podczas pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach call center

Wynagrodzenie

Od 1500 do 3000 PLN