Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
PRACOWNIK CALL CENTER

FHU OVER
Łódź
praca stacjonarna
4938 dni temu

Ogłoszenie numer: 131165, z dnia 2011-01-19

FHU OVER

Ogólnopolska Firma produkcyjno-handlowa, posiadająca sieć dystrybucji w kraju i za granicą, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Jeśli:

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi przez telefon
  • Zależy Ci na zdobyciu profesjonalnego doświadczenia w obsłudze Klienta
  • Potrafisz nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z Klientami
  • Angażujesz się w wykonywane zadania i wytrwale dążysz do wyznaczonych celów
  • Lubisz nowe wyzwania i pracę w zespole
  • Masz poczucie humoru i pozytywne nastawnie do ludzi

TO JEST OFERTA DLA CIEBIE

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w Call Center i telemarketingu - warunek konieczny
  • Wykształcenia minimum średniego, mile widziany student
  • Sprawnej obsługi komputera
  • Miłego głosu, dobrej dykcji oraz nienagannej wymowy
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów przez telefon
  • Konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami

Stawiamy na zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Aktywna i efektywna sprzedaż przez telefon produktów do wybranych grup Klientów
  • Raportowanie efektów pracy
  • Prowadzenie bazy kontaktów w systemie CRM
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: pensja podstawowa + premia uzależniona od wyników pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
  • Wsparcie merytoryczne
  • Profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi Klienta
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży

Poznaj

Over Group

Firma OVER Group jest wiodącym polskim producentem, zaopatrującym rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich, małych czworonogów oraz produkty kosmetyczne dla ludzi. W swoim portfolio zrzesza dziesięć marek, oferowanych Klientom w ramach różnych branż.  Od początku swojej działalności firma bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego Świata.

Sygnowane marką OVER Group innowacyjne produkty i usługi wyróżnia wysoka jakość, doceniana przez  Dystrybutorów, Lekarzy Weterynarii, Hodowców oraz Klientów ostatecznych.

Od początku istnienia firmy angażujemy się i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania na wszystkich płaszczyznach, w których działamy. Najnowszymi kierunkami rozwoju, są wysokiej jakości rozwiązania informatyczne.

Od pierwszego dnia naszej działalności, duży nacisk kładziemy również na standard obsługi klienta, jest dla nas kluczowe, aby każda osoba, odczuwała satysfakcję ze współpracy z nami.