Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik biurowy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A
Warszawa, Warszawa / Ursynów
praca stacjonarna
3338 dni temu
tempus.jpg

Tempus A Agencja Pracy
czasowej i Doradztwa personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Dynamiczny
rozwój, systematycznie zwiększany udział w rynku pracy tymczasowej, Agencja
zawdzięcza przestrzeganiu jakości świadczonych usług oraz rzetelnemu
traktowaniu swoich Pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa / Ursynów
Nr Ref.: PB/W

Opis stanowiska:

  • proste prace biurowe: skanowanie dokumentów, segregacja i kompletacja dokumentów, relokacja paczek z dokumentacja, drobne prace magazynowe, korespondencja mailowa.

Wymagania:
  • niekaralność,
  • skrupulatność, dbałość oszczegóły,
  • dobra znajomość języka angielskiego (korespondencja mailowa),
  • mile widziany status osoby uczącej się.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość zdobycia doświadczeniaw międzynarodowej firmie logistycznej,
  • miłą atmosferę pracy.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".