Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik biurowy

Izba Pracodawców Polskich
Warszawa
praca stacjonarna
5840 dni temu

Ogłoszenie numer: 48200, z dnia 2008-08-19

www.ipp.org.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Pracownik biura odpowiedzialny za całokształt funkcjonowania biura, kontakt z firmami, które korzystają z usług IPP, kontakt z instytucjami w kraju i za granicą, organizowanie seminariów i spotkań biznesowych

Wymagania

  • samodzielność (samodzielne prowadzenie biura),
  • biegła znajomość przynajmniej języka angielskiego,
  • biegła znajomość j. niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego mile widziana

Oferujemy

Stabilną pracę w Izbie Pracodawców Polskich (www.ipp.org.pl), współudział w rozwijaniu ciekawych projektów, kontakty z licznymi firmami polskimi i zagranicznymi