Zobacz więcej ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

ELKO-BIS Systemy Odgromowe R. Kohut, Sz. Klaczak sp. J.
Wrocław
praca stacjonarna
6040 dni temu

Ogłoszenie numer: 39356, z dnia 2008-01-31

Firma jest liderem na rynku w zakresie produkcji oraz montażu instalacji odgromowych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PB/01/2008

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku wykonywać będzie szeroko pojęte prace związane z funkcjonowaniem firmy - w tym obowiązki administracyjno-biurowe, elementy księgowości, obowiązki sekretarskie, kontakt z klientem.

Wymagania

* łatwość nawiązywania kontaktów * dyspozycyjność, sumienność * miła aparycja * obowiązkowa znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego * doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze * ROZPATRUJEMY OFERTY WYłąCZNIE ZE ZDJęCIEM !!!

Oferujemy

Praca stała, w dynamicznie rozwijającej się firmie, dobre warunki socjalne, atrakcyjne wynagrodzenie.