Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik biurowy

Padilla Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6182 dni temu

Ogłoszenie numer: 33420, z dnia 2007-09-11

Spółka międzynarodowa działająca w branży budowlanej zatrudni:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

- Telefoniczna obsługa klienta - Obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień - Wspomaganie działu handlowego i logistycznego

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe, - Doświadczenie w branży budowlanej lub obsłudze klienta mile widziane - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - Samodzielność, kreatywność.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej firmie, - Dobre warunki pracy i płacy, - Umowę o pracę, - Możliwość podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych.