Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik biurowy

AD-MED sp.jawna
Wrocław
praca stacjonarna
6235 dni temu

Ogłoszenie numer: 30622, z dnia 2007-06-21

Firma nasza jest od 1994 roku regionalnym dystrybutorem produktów medycznych i bhp koncernu 3M. Terenem naszego działania jest Polska płd.-zach. a zwłaszcza województwa: dolnośląskie , opolskie , wielkopolskie i lubuskie. Potrzeba zatrudnienia wynika ze wzrostu obrotówhandlowych spółki.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

obsługa biura firmy we wspólpracy z dwoma istniejącymi już stanowiskami pracy , a w szczególności: przyjmowanie i realizacja zamówień , wystawianie faktur i przygotowanie towaru do wysyłki , sporządzanie zamówień i przyjmowanie dostaw , obsługa przetargów , analizy sprzedaży i zakupów , współpraca z reprezentantami handlowymi i zarządem firmy.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie o profilu ogólnym , ekonomicznym lub marketingowym , dobra znajomość pakietu Office , biegła obsługa typowych urządzeń biurowych , niekaralność , uczciwość , pracowitość i dyspozycyjność, wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy zespołowej , unormowana sytuacja osobista i rodzinna , pożądana znajomość j.angielskiego i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny z opcją docelowego zatrudnienia na czas nieokreślony , pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze w zgranym zespole oraz możliwość rozwoju i kariery zawodowej.