Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Biurowy

Property Group Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4192 dni temu

Ogłoszenie numer: 254884, z dnia 2013-01-23

RynekPierwotny.com to największy portal nowych nieruchomości w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do panelu administracyjnego,
  • bieżąca obsługa biura (korespondencja, odbieranie telefonów),
  • współpraca z działem handlowym.

Wymagania

  • skrupulatność,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i samodyscyplina,
  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, z naciskiem na Excel),
  • dyspozycyjność (pon-pt).

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości1500 zł netto,
  • praca w młodym i zgranym zespole,
  • uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju innowacyjnych usług internetowych.