Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK BIUROWY

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6505 dni temu

Ogłoszenie numer: 23502, z dnia 2006-09-25

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów z zaawansowaną znajomością programu Excel do pracy u naszego Klienta - znanej dużej firmy usługowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: BIUR./EXCEL

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej znanej firmy usługowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy biurowej w programie EXCEL. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w standartowych godzinach. Jest to praca w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę o pracę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika - dużej firmy telekomunikacyjnej. Przewidywany okres zatrudnienia - 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Wymagania

- konieczna zaawansowana znajomość programu EXCEL (np. porównywanie danych z dwóch plików za pomocą funkcji w Excelu, tworzenie i analizowanie różnych zestawień z użyciem Excela) - dokładność, komunikatywność - umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Stawkę brutto 11 za godzinę pracy.