Najnowsze oferty pracy

  • Stażysta w Dziale Wsparcia Sprzedaży (płatny staż)

    Logwin Poland Sp. z o.o.   Piaseczno    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    3 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? Wsparcie sprzedaży w ramach inicjatyw i akcji handlowych; Tworzenie i weryfikacja baz danych, oraz szukanie potencjalnych klientów Przygotowywanie comiesięcznych raportów sprzedaży dla Product- Manager'ów; Współpraca w tworzeniu i comiesięczna weryfikacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Asystent Marketingu Opolskie
Pracownik biurowy w Dziale Marketingu i Reklamy

OPOLTRANS Spółka z o.o.
opolskie, Brzezie k. Opola
praca stacjonarna
3023 dni temu

head.jpg

Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą naczep MEGA oraz jej podzespołów. Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Brzeziu koło Opola. Nowoczesny magazyn, 100.000 pozycji magazynowych oraz flota ponad 300 samochodów zapewnia codzienne dostawy części zamiennych zgodnie z wymaganiami klientów pod wskazany adres. Sieć hurtowni rozmieszczona w dużych miastach Polski pozwala na szeroki obszar działania, a dobrze wyszkoleni handlowcy zapewniają profesjonalną obsługę klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzezie k. Opola

Opis stanowiska:
  • Czynny udział w akcjach marketingowych
  • Prace biurowe w dziale Marketingu
  • Obsługa programów lojalnościowych
  • Przygotowywanie wycen, wniosków zgodnie ze standardami
  • Umiejętność tworzenia relacji z klientami
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Obsługa pakietu MsOffice
  • Otwartość na nową wiedzę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Mile widziana umiejętność obsługi jednego z programów graficznych (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw)

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Możliwość rozwoju osobistego